Náš tím

Spoločnosť AVAJAK s.r.o.

Pod názvom AVAJAK s.r.o. sa skrýva partia mladých ľudí zanietených pre staré remeslá, predovšetkým kováčstvu. Sústredíme sa na výrobu unikátnych kovaných produktov prispôsobených na mieru v rámci umeleckého kováčstva.

Naša túžba tvoriť a rozširovať produkty z dielne a tým pádom aj založiť AVAJAK prišla v roku 2018. Celé to však začalo ešte oveľa skôr a to úplne nezištne a jednoducho. K vytvoreniu prvého diela nás prinútilo neustále strácanie bežných otvárakov na fľaše nášho obľúbeného nápoja a to nás priviedlo k záveru vytvárať takéto produkty sami. Postupom času sa práve tieto produkty dostali do povedomia ľudí a dopyt po nich sa stále zväčšoval. Veď ktorý správny milovník piva alebo vína by pohŕdol na mieru vyrobeným pomocníkom na otváranie fliaš, ktorých zaručene nikde inde nenájde. To nás prinútilo zamyslieť sa. Po krátkom uvažovaní sme dospeli k záveru, že AVAJAK je cesta. Každého človeka, ktorý sa s ním stretne, chytí za srdce. Ďalší postup už bol dá sa povedať jednoduchý, zdokonalili sme skromnú dielňu v dedinke Buglovce pri Spišskom hrade a výroba na Spiši sa mohla hneď začať.

Keďže je to niekoľko tisíc rokov staré remeslo a na Slovensku má kovanie bohatú históriu, tak sme hrdí, že pre Vás môžeme priniesť kované, prispôsobené, unikátne a ručne robené produkty, aké tu ešte neboli.

Náš tím priateľských kováčov stojaci v kováčskych zásterách v kováčskej dielni AVAJAK
Sme nesmierne radi, že aj takouto cestou môžeme ponúkať naše výrobky svetu a pevne veríme, že produkty z dielne AVAJAK sa Vám budú páčiť, a naše cesty sa v budúcnosti opäť raz stretnú.

Náš tím AVAJAK

👈 Miro a Martin 👉

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame, kde sa dozvieš najčerstvejšie informácie o nových produktoch, súťažiach a akciách z našej kováčskej dielne.

Ošúchané kruhové logo spoločnosti AVAJAK s.r.o. v tvare trojuholníka s otvárakom na fľaše
V našej kováčskej dielni sa hlavne zameriavame na:
Ošúchané kruhové textové logo spoločnosti AVAJAK s.r.o. s kladivom
Kováčska dielňa AVAJAK
ponúka: